Nůďo ve volební komisi

pátek 17. říjen 2008 19:59

Sedím ve volební komisi na radnici Prahy 2, kde se volí do Senátu za volební okrsek 27. Zatím přišlo k nám do volební místnosti okolo 20% voličů.

Jinak je tu nuda. Největší nápor byl tradičně krátce po otevření volebních místností. Občané se ovšem trousí neustále. Žádné problémy zatím nejsou, někteří starší lidé obtížně hledají správnou volební místnost: v hledání jim pomáhají čtyři úředníci, kteří radí již u vrátnice. Pozvolna se střídáme s chozením na cigaretu či na večeři. Už se těším, jak půjdu domů. Krátce po páté hodině nás navštívila paní starostka, která obhlížela volební místnosti, zda vše klape jak má. O půl šesté, kdy byl relativní volební klid, jsem upadl do krátkého kómatu, ze kterého mě probrala rodina Bendů. Paní Kamila Bendová se nám svěřila, že má již devatenáct vnoučat. Škoda, že se toho nedožil pan Václav Benda...Kolem hodiny osmnácté přišel odvolit i Jiří Dienstbier. Tuším, že je také jedním z kandidujících, i když v jiném volebním okrsku - někde za Prahou?

Doufám, že zde přítomní blogaři už odvolili, a že volili tou správnou rukou:-) Kdo tak neučinil, má možnost ještě zítra do čtrnácti hodin.

Tomáš Jubánek

Tomáš Jubánek

Tomáš Jubánek

o věcech veřejných

člen zastupitelstva Městské části Praha 2 (ODS), předseda Komise kultury Rady Městské části Praha 2 člen Společnosti Richarda Wagnera (SRW) člen mužského pěveckého sboru Doodles

REPUTACE AUTORA:
0,00